Učenici sportskom pobjedom nadmašili profesore

Sportski susreti u sklopu obilježavanja sedamdesete godišnjice škole obilježeni su dobrom atmosferom među sudionicima i pobjedom učenika

UČENICI SPORTSKOM POBJEDOM NADMAŠILI PROFESORE

dvorana mladosti 1

NAPISALI I SNIMILI: Lovro Mršić (II AT) i Mihael Voloder (II AT)

Dana 17. studenog 2015. godine u „Dvorani Mladosti“ održala su se sportska natjecanja povodom obilježavanja 70. obljetnice Građevinske tehničke škole u Rijeci. U sportskim događajima sudjelovali su učenici sva četiri razreda i njihovi profesori. Prvo se igrao nogomet, učenici su se podijelili u četiri tima, za svaki razred po jedan. Prvu rundu su igrali prvi protiv trećih razreda te su pobjedu odnijeli treći razredi. Drugu rundu su igrali drugi protiv četvrtih razreda te su pobjedu odnijeli četvrti razredi. Finale se odigralo na kraju susreta između trećeg i četvrtog razreda te je četvrti razred završio kao pobjednik ovoga susreta. Profesori su također zaigrali rundu nogometa protiv učenika, no učenici su odnijeli pobjedu. Cure su također zaigrale nogomet protiv profesorica te su učenice pobijedile. Igrala se i košarka gdje su timovi bili razvrstani na  Bijele i Crne te su Bijeli pobijedili.

dvorana mladosti 2