PROGRAM STIPENDIRANJA UČENIKA

U ponedjeljak, 6. svibnja, posjetili su nas djelatnici tvrtke GP Krk d.d. te nam izložili svoj Program stipendiranja srednjoškolskih učenika građevinskog i arhitektonskog smjera.

Predstavili su nam i svoju tvrtku koja je najveća na području Primorsko – goranske županije i sveobuhvatna u građevinarskim poslovima. Jedna je od rijetkih koja se bavi niskogradnjom, visokogradnjom, proizvodnjom betona, kamenog agregata, asfalta polumontažnih betonskih elemenata, projektiranjem i trgovinom.

Program stipendiranja odnosi se na učenike drugih, trećih i četvrtih razreda arhitektonskih i građevinskih tehničara te za studente Građevinskog fakulteta, od druge godine nadalje.

Detalji ugovora dogovaraju se s roditeljima, a svakom se učeniku pristupa individualno,  prema uspjehu, zalaganju te na osnovu mišljenja predmetnih nastavnika.

U prilogu je letak s informacijama i kontaktima na koje se možete javiti.

Budući da se bliži kraj školske godine, poželjno je da se zainteresirani jave što prije.

letak_stipendije