Potvrde upisa u 1. razred

Dokumente koji su uvjet za upis u 1. razred (potpisani obrazac o upisu u 1. razred – Upisnica, svjedodžba medicine rada te ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis), potrebno je dostaviti u školu. Dokumenti će se zaprimati 15. srpnja 2019. od 13:00 do 18:00 te 16. i 17. srpnja 2019. od 8:00 do 13:00.

Prilikom potvrde upisa potrebno je donijeti upisnicu potpisanu od strane roditelja i učenika te liječničku svjedodžbu medicine rada. Ako u trenutku upisa niste u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu možete dostaviti potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavit ćete školi najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.