Dan škole – 75 godina

Dragi prijatelji,

Građevinska tehnička škola ove godine obilježava 75 godina postojanja. Svi koji jesmo, ili koji su bili dio njezina života, s ponosom promiču njezino ime i djelovanje. Ovaj Godišnjak dokazuje silnu želju svih djelatnika kako i u ovim čudnim vremenima ne treba posustati, nego baš naprotiv, zabilježiti najvažnije i one malo manje važne događaje, izložbe, susrete…

Važno je što će Godišnjak vidjeti puno znatiželjnih očiju, starih i mladih, stručnih i nestručnih, dobronamjernih i onih koji to nisu…samo neka se čita. A što je najvažnije… njegovim životom osigurat ćemo besmrtnost svega što čini život Građevinske tehničke škole.
Stoga Uredništvo zahvaljuje svima koji su pomogli da ovaj Godišnjak ugleda svjetlo dana, kao i svima koji su omogućili realizaciju obilježavanja Dana škole sa željom da ga čitate s ponosom i zadovoljstvom.

Sretno!

Uredništvo