6. STRUČNI SKUP VRŠNJAČKOG MENTORIRANJA

Projekt vršnjačkog mentoriranja pod nazivom Kulturna i umjetnička baština Rijeke u kontekstu Primorsko-goranske županije održat će se online, putem aplikacije Zoom, 16. travnja 2021., a započet će u 9:30  pozdravnom riječi organizatora. Izlaganja su podijeljena u dvije sesije s pauzom, a trajanje skupa predviđeno je do 13:10.

Skup se provodi u organizaciji Centra za cjeloživotno obrazovanje Odsjeka za povijest umjetnosti u Rijeci, Građevinske tehničke škole Rijeka, Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci te AZOO, od školske godine 2015./2016. Cilj je suradnja između studenata 2. godine diplomskog studija povijesti umjetnosti, nastavničkog smjera, i učenika 3. i 4. razreda srednjih škola s područja Rijeke i Primorsko-goranske županije.

U nastavku je priložen plakat i Program skupa u kojem je navedena poveznica.

Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže i poslušaju zanimljivosti (koje su istražili naši srednjoškolci) o kulturnoj baštini naše županije!

Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže i poslušaju zanimljivosti (koje su istražili naši srednjoškolci) o kulturnoj baštini naše županije!