Pavle Jugović – prvi na Državnom natjecanju iz Geodezije

U Zagrebu, od 11.-13. svibnja, održano je Državno natjecanje iz Geodezije. Natjecanje je u organizaciji Worldskills Croatia i Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, a okuplja učenike srednjih škola koji se obrazuju u programima geodezije i geoinformatike.

Ovakav tip natjecanja održan je drugi put i zahtijevao je od natjecatelja znanje i u mjerenju i u računanju.

Učenik 4G razreda naše škole, Pavle Jugović, osvojio je prvo mjesto na čemu mu od srca čestitamo. Tom velikom uspjehu pridonijeli su mentori Saša Tičić, dipl. ing. geod. i Andrej Marinović, dipl. ing. geod.

Osvajanjem prvog mjesta na Državnom natjecanju, Pavle je osigurao direktan upis na Geodetski fakultet u Zagrebu.

Uz ovaj veliki uspjeh, Pavle Jugović osvojio je i 3. mjesto u AutoCADu na Državnom natjecanju u crtanju u AutoCAD programu, održanom 14.svibnja, a pod mentorstvom profesorice Ane Vrcelj.

Čestitke Pavlu i mentorima na izvrsnim rezultatima te puno uspjeha na maturi i u daljnjem školovanju.