Erasmus+ From Rijeka to Europe: Dolazak u Zaragozu i prvi orijentacijski sastanak

Učenici naše škole jučer ujutro stigli su u Zaragozu. Smješteni su u hotelu Boston Eurostar nedaleko od centra grada.

Danas su imali orijentacijski sastanak s djelatnicima agencije Mundus na kojem su saznali imena kompanija u kojima će obavljati svoju stručnu praksu. Više o tome obavijestit ćemo vas u našim sljedećim objavama.
Učenici su dobili sve važne informacije vezane uz odlazak na posao, radno vrijeme, ponašanje na radnom mjestu te su im dodijeljene pokazne iskaznice za gradske autobuse.
Učenici sutra odlaze u kompanije u pratnji koordinatora iz agencije Mundus gdje će imati sljedeći orijentacijski sastanak vezan za rad u toj kompaniji.
U srijedu sami odlaze u kompanije na svoj prvi radni dan.
Želimo im mnogo uspjeha na radnom mjestu!