Obavijest o ulasku u školu (Covid potvrde)

Od utorka 16.11. djelatnici i posjetitelji koji dolaze u prostorije škole, uključujući i roditelje dužni su predočiti Covid potvrdu.

Temeljem Odluke o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova, donesene od strane Stožera civilne zaštite RH dana 12. studenog 2021. ravnatelj Boris Petrović, prof. donosi:

ODLUKU o imenovanju osobe koja će vršiti kontrolu potvrda potrebnih za ulazak u školu

1. Imenuje se MARIJANA KRAPIĆ kao osoba koja će u prostoriji portirnice škole vršiti kontrolu posjedovanja Covid potvrda svih posjetitelja koji dolaze u službene prostorije, uključujući i roditelje.