Najava događanja

face banner3

Ponedjeljak 23.11.2015. je završni dan obilježavanja naše 70. godišnjice. Pripremili smo bogat program!

U 10:30 u školi će se održati okrugli stol na temu Povezanost obrazovanja, projektiranja i izvođenja u graditeljstvu. Nakon toga program se nastavlja u HKD-u na Sušaku. U 12 sati predstavljanje Godišnjaka, a zatim u 13 sati Svečana akademija. U programu će sudjelovati mnogi bivši i sadašnji učenici! Bit će tu dramskog programa, glazbe, video projekcija! Izdvojit ćemo samo nekoliko stvari: “Stilske vježbe”, klasična gitara, svjetski rock hitovi u izvedbi naših učenika, poznati riječki rockeri (naši bivši učenici) izvest će kompilaciju nekoliko Ri Rock uspješnica i još mnogo toga!

Pozivamo sadašnje i bivše učenike, djelatnike i sve zainteresirane da nam se pridruže!