Upisne informacije

Potvrde upisa

Prilikom potvrde upisa potrebno je donijeti upisnicu potpisanu od strane roditelja i učenika te liječničku svjedodžbu medicine rada. Ako u trenutku upisa niste u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu možete dostaviti potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavit ćete školi najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.

Dokumente koji su uvjet za upis u 1. razred (potpisani obrazac o upisu u 1. razred – Upisnica, svjedodžba medicine rada te ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis), potrebno je dostaviti u petak, 13.07.2018. (od 13 do 18 sati), ponedjeljak, 16.07.2018. (od 8 do 13 sati) ili utorak, 17.07.2018. g. (od 8 do 13 sati).

Informacije o upisu u prvi razred

Sve dokumente možete naći na dnu stranice pod “priloženi dokumenti”.

Dizajneri unutrašnje arhitekture

Provjera sposobnosti umjetničkog izražavanja i likovnog senzibiliteta održat će se u dva termina. Prvi termin je subota 26.05.2018., a drugi termin je 05.07.2018.  Mole se kandidati da se jave na portu škole u 8.30.

Provjera sposobnosti likovnog  izražavanja i senzibiliteta će se održati u prostorijama škole.
Kandidati su obavezni  donijeti kopiju svjedodžbe iz 7. razreda i sliku ( ne stariju od 6 mjeseci).
Kandidati su obavezni donijeti dva trokuta i šestar. Sav ostali potreban pribor osigurat će škola.

Zanimanje Broj razreda Broj učenika Relevantni predmeti
Arhitektonski tehničar

Građevinski tehničar

Tehničar geodezije i geoinformatike

Geografija

Dizajner unutrašnje arhitekture1

Kemija

Likovna kultura

1 Za upis u ovaj program potrebne su sposobnosti likovnog izraza koje se prije upisa provjeravaju u gore navedenim terminima

Prilikom potvrde upisa potrebna je liječnička svjedodžba medicine rada za sva zanimanja – programe.

Priloženi dokumenti:

NATJEČAJ ZA UPIS U I RAZRED šk.god. 2018-2019