Upisne informacije

Građevinski tehničar

Tehničar geodezije i geoinformatike

Dizajner unutrašnje arhitekture

Informacije o upisu u prvi razred

Sve dokumente možete naći na dnu stranice pod “priloženi dokumenti”.

Dizajneri unutrašnje arhitekture

Za upis u smjer Dizajner unutrašnje arhitekture provodimo Provjeru sposobnosti umjetničkog izražavanja i likovnog senzibiliteta. Informacije o načinu i vremenu provedbe objavit ćemo naknadno.

Potvrde upisa

Prilikom potvrde upisa potrebno je donijeti upisnicu potpisanu od strane roditelja i učenika te liječničku svjedodžbu medicine rada. Ako u trenutku upisa niste u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu možete dostaviti potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavit ćete školi najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.

Dokumente koji su uvjet za upis u 1. razred (potpisani obrazac o upisu u 1. razred – Upisnica, svjedodžba medicine rada te ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis), potrebno je dostaviti u školu. Vrijeme zaprimanja dokumenata objavit ćemo naknadno.

Zanimanje Broj razreda Broj učenika Relevantni predmeti
Arhitektonski tehničar

Građevinski tehničar

Tehničar geodezije i geoinformatike

Geografija

Dizajner unutrašnje arhitekture1

Likovna kultura

1 Za upis u ovaj program potrebne su sposobnosti likovnog izraza koje se prije upisa provjeravaju u gore navedenim terminima

Prilikom potvrde upisa potrebna je liječnička svjedodžba medicine rada za sva zanimanja – programe.

Priloženi dokumenti:

Okvirni plan za sva usmjerenja – Preuzmi