Upisne informacije

Potvrde upisa

Potvrde upisa u 1. razred obavljati će se 13., 14. i 17. srpnja 2017. od 8 do 13 sati. Prilikom potvrde upisa potrebno je donijeti upisnicu potpisanu od strane roditelja i učenika te liječničku svjedodžbu medicine rada. Ako u trenutku upisa niste u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu možete dostaviti potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavit ćete školi najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.

Informacije o upisu u prvi razred

Sve dokumente možete naći na dnu stranice pod “priloženi dokumenti”.

Dizajneri unutrašnje arhitekture

Provjera sposobnosti umjetničkog izražavanja i likovnog senzibiliteta održat će se u dva termina. Prvi termin je subota 03.06.2017., a drugi termin će biti objavljen naknadno.  Mole se kandidati da se jave na portu škole u 8.30.

Provjera sposobnosti likovnog  izražavanja i senzibiliteta će se održati u prostorijama škole.
Kandidati su obavezni  donijeti kopiju svjedodžbe iz 7. razreda i sliku ( ne stariju od 6 mjeseci).
Kandidati su obavezni donijeti dva trokuta i šestar. Sav ostali potreban pribor osigurat će škola.

Zanimanje Broj razreda Broj učenika Relevantni predmeti
Arhitektonski tehničar

Građevinski tehničar

Geodetski tehničar

Geografija

Dizajner unutrašnje arhitekture1

Kemija

Likovna kultura

1 Za upis u ovaj program potrebne su sposobnosti likovnog izraza koje se prije upisa provjeravaju u gore navedenim terminima

Prilikom potvrde upisa potrebna je liječnička svjedodžba medicine rada za sva zanimanja – programe.

Priloženi dokumenti:

NATJEČAJ ZA UPIS U 1. RAZ. šk.god. 2016-2017