Upisne informacije

Prošetajte našom školom virutalno: Virtualna šetnja

O usmjerenjima

Arhitektonski tehničar

Građevinski tehničar

Tehničar geodezije i geoinformatike

Dizajner unutrašnje arhitekture

Informacije o upisu u prvi razred

Sve dokumente možete naći na dnu stranice pod “priloženi dokumenti”.

Dizajneri unutrašnje arhitekture

Za upis u smjer Dizajner unutrašnje arhitekture provodimo Provjeru sposobnosti umjetničkog izražavanja i likovnog senzibiliteta.

Provjera se sastoji iz dva dijela:

• u prvom dijelu provjerava se znanje iz geometrije, a sastoji se od nekoliko jednostavnih zadataka koje su učenici svladali u osnovnoškolskom obrazovanju, kako bi se provjerila temeljna znanja koja će učenicima biti neophodna za nastavak školovanja u ovom nastavnom smjeru.
  • drugi dio provjere je crtež olovkom prema postavljenom modelu, kako bi ustanovili osnovne likovne vještine i mogućnosti pojedinog pristupnika

Prvi termin provjere (predrok) je: subota, 15. 6. 2024. u 8:30.

Drugi rok (službeni rok) provjere biti će objavljen naknadno.

Dovoljno je pristupiti jednom od navedenih termina. Nije potrebno javljati se školi kao najavu kojem terminu ćete pristupiti. Termin provjere za kandidate s teškoćama u razvoju biti će objavljen naknadno.

Molimo da prije provjere ispunite obrazac na sljedećoj poveznici:

Poveznica na obrazac

U slučaju da ne popunite online obrazac, isti ćete moću popuniti osobno u školi na dan pristupanja provjeri.

Na dan provjere kandidati su obavezni javiti se na portu škole u 08.30 sati.  Od pribora potrebno je sa sobom imati tehničku olovku, dva trokuta i šestar, sve ostalo osigurat će škola. Kandidati su sa sobom obvezni donijeti kopiju svjedodžbe 7. razreda i identifikacijski dokument.

Potvrde upisa

Prilikom potvrde upisa potrebno je donijeti:

• upisnicu potpisanu od strane roditelja i učenika
  • Za smjerove građevinski tehničar, arhitektonski tehničar i dizajner unutrašnje arhitekture potrebna je liječnička svjedodžba medicine rada (iznimno tko ne preda tu svjedodžbu u trenutku upisa, umjesto nje predaje potvrdu obiteljskog liječnika, a svjedodžbu medicine rada dostavlja do 30. rujna 2024. godine)
  • Za smjer tehničar geodezije i geoinformatike potrebna je potvrda nadležnoga školskog liječnika o zdravstvenoj sposobnosti kandidata za taj program.

Navedeni dokumenti mogu se donijeti osobno ili dostaviti elektroničkim putem na e-mail adresu:

gts@ss-gradjevinska-tehnicka-ri.skole.hr

Dokumentacija će se zaprimati u terminima koje ćemo objaviti naknadno.

Zanimanje Broj razreda Broj učenika Relevantni predmeti
Arhitektonski tehničar

Građevinski tehničar

Tehničar geodezije i geoinformatike

Geografija

Dizajner unutrašnje arhitekture1

Povijest

1 Za upis u ovaj program potrebne su sposobnosti likovnog izraza koje se prije upisa provjeravaju u gore navedenim terminima

Priloženi dokumenti:

NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U 1.RAZRED ŠK.GOD. 2023.-2024 (arhiva)

Okvirni plan za sva usmjerenja – Preuzmi

Stjecanje više razine obrazovanja

PRAVILNIK O UVJETIMA I NAČINIMA NASTAVKA OBRAZOVNJA ZA VIŠU RAZINU KVALIFIKACIJE, 2016.