Upisne informacije

Prošetajte našom školom virutalno: Virtualna šetnja

O usmjerenjima

Arhitektonski tehničar

Građevinski tehničar

Tehničar geodezije i geoinformatike

Dizajner unutrašnje arhitekture

Informacije o upisu u prvi razred

Sve dokumente možete naći na dnu stranice pod “priloženi dokumenti”.

Dizajneri unutrašnje arhitekture

Za upis u smjer Dizajner unutrašnje arhitekture provodimo Provjeru sposobnosti umjetničkog izražavanja i likovnog senzibiliteta.

Provjera se sastoji iz dva dijela:

• u prvom dijelu provjerava se znanje iz geometrije, a sastoji se od nekoliko jednostavnih zadataka koje su učenici svladali u osnovnoškolskom obrazovanju, kako bi se provjerila temeljna znanja koja će učenicima biti neophodna za nastavak školovanja u ovom nastavnom smjeru.
  • drugi dio provjere je crtež olovkom prema postavljenom modelu, kako bi ustanovili osnovne likovne vještine i mogućnosti pojedinog pristupnika

Prvi termin provjere (predrok) je: subota, 3. 6. 2023. u 8:30.

Drugi predrok je: ponedjeljak, 26. 6. 2023. u 9:30.

Treći rok (službeni rok)  provjere je: utorak, 4.7.2023. u 9:00.

Dovoljno je pristupiti jednom od navedenih termina. Nije potrebno javljati se školi kao najavu kojem terminu ćete pristupiti. Kandidati s teškoćama razvoju trebaju pristupiti provjeri 26. 6. 2023. u 9:00.

Molimo da prije provjere ispunite obrazac na sljedećoj poveznici:

Poveznica na obrazac

U slučaju da ne popunite online obrazac, isti ćete moću popuniti osobno u školi na dan pristupanja provjeri.

Na dan provjere kandidati su obavezni javiti se na portu škole u 08.30 sati (osim za termin 26.6. kada prijava na porti počinje u 9.00).  Od pribora potrebno je sa sobom imati tehničku olovku, dva trokuta i šestar, sve ostalo osigurat će škola. Kandidati su sa sobom obvezni donijeti kopiju svjedodžbe 7. razreda i identifikacijski dokument.

REZULTATI PROVJERE LIKOVNIH SPOSOBNOSTI – predrok 3.6.2023.

REZULTATI PROVJERE LIKOVNIH SPOSOBNOSTI – 26. 6. 2023.

Potvrde upisa

Prilikom potvrde upisa potrebno je donijeti:

• upisnicu potpisanu od strane roditelja i učenika
  • Za smjerove građevinski tehničar, arhitektonski tehničar i dizajner unutrašnje arhitekture potrebna je liječnička svjedodžba medicine rada (iznimno tko ne preda tu svjedodžbu u trenutku upisa, umjesto nje predaje potvrdu obiteljskog liječnika, a svjedodžbu medicine rada dostavlja do 30. rujna 2023. godine)
  • Za smjer tehničar geodezije i geoinformatike potrebna je potvrda nadležnoga školskog liječnika o zdravstvenoj sposobnosti kandidata za taj program.

Navedeni dokumenti mogu se donijeti osobno ili dostaviti elektroničkim putem na e-mail adresu:

gts@ss-gradjevinska-tehnicka-ri.skole.hr

Dokumentacija će se zaprimati u terminima koje ćemo objaviti naknadno.

Zanimanje Broj razreda Broj učenika Relevantni predmeti
Arhitektonski tehničar

Građevinski tehničar

Tehničar geodezije i geoinformatike

Geografija

Dizajner unutrašnje arhitekture1

Povijest

1 Za upis u ovaj program potrebne su sposobnosti likovnog izraza koje se prije upisa provjeravaju u gore navedenim terminima

Priloženi dokumenti:

NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U 1.RAZRED ŠK.GOD. 2023.-2024

Okvirni plan za sva usmjerenja – Preuzmi

Stjecanje više razine obrazovanja

PRAVILNIK O UVJETIMA I NAČINIMA NASTAVKA OBRAZOVNJA ZA VIŠU RAZINU KVALIFIKACIJE, 2016.