Termini informacija 2017./2018.

Poštovani roditelji,

u sljedećoj tablici možete pronaći termine u kojima nastavnici počinju primati roditelje na individualne razgovore (termin informacija svakog nastavnika traje 45 minuta).

Ako želite doći na individualni razgovor s predmetnim nastavnikom, molimo vas da svoj dolazak najavite preko razrednika.

Nastavnik Jutarnja smjena Popodnevna smjena
Babić Jadranko Četvrtak 10:45 Četvrtak 16:45
Baričević Smilović Anita Srijeda 12:25 Srijeda 14:50
Batričević Branka Utorak 10:50 Utorak 16:50
Begović Jasmin
Bolić Maja Ponedjeljak 10:30 Ponedjeljak 19:15
Brnelić Irena Utorak 10:45 Utorak 16:45
Bura Sanja Srijeda 12:30 Utorak 15:40
Cek Darko Srijeda 11:35 Srijeda 18:25
Čuka Domagoj Petak 09:40 Petak 17:35
Ćupurdija Marina Ponedjeljak 10:45 Ponedjeljak 16:45
Dežulović – Pucl Vesna Petak 10:45 Petak 16:30
Đaniš Marijan Utorak 10:45 Utorak 16:45
Grlica Teo Ponedjeljak 10:20 Utorak 15:35
Jerolimov Tajana Srijeda 11:35 Srijeda 15:40
Juničić Nevenka Srijeda 09:35 Utorak 19:10
Karminski Iva Petak 11:00 Petak 14:00
Kosić Goran Utorak 12:25 Četvrtak 15:40
Kovač Ivana Četvrtak  13:15 Ponedjeljak 19:15
Kraljić Đenka Ponedjeljak 12:20 Četvrtak 17:00
Lukić Sandra Četvrtak 11:35 Četvrtak 15:40
Marinović Andrej Utorak 13:15 Ponedjeljak 15:40
Marković Anamarija Ponedjeljak 08:50 Ponedjeljak 18:25
Maršić Helena Četvrtak 10:30 Četvrtak 16:30
Milković Vanda Ponedjeljak 10:45 Ponedjeljak 16:45
Pandžić – Tepavac Vesna
Pavičić Tijana Utorak 14:45 Utorak 16:25
Paškvan Branimir Petak 11:35 Petak 15:40
Peranić Tonči Srijeda 10:45 Četvrtak 17:35
Planinić Sonja Utorak  10:45 Utorak 16:45
Pranjić – Petrović Tatjana Srijeda 09:40 Srijeda 17:30
Randi Jasminka Utorak 13:15 Utorak 14:00
Raos Skitarelić Marija Četvrtak 10:45 Srijeda 15:40
Smud Katarina Ponedjeljak 11:30 Ponedjeljak 18:30
Špika Katija Srijeda 11:35 Srijeda 18:25
Tičić Saša Srijeda 10:45 Srijeda 16:45
Trenevska – Hreljac Sanda  Ponedjeljak 13:10  Ponedjeljak 19:10
Tudor Ivan Srijeda 10:45 Ponedjeljak 18:25
Turak Mandić Tanja Četvrtak 10:25 Utorak 19:10
Udović Tina Ponedjeljak 12:20 Ponedjeljak 18:20
Veršić – Žunić Zvezdana Ponedjeljak 11:40 Petak 15:40