Festival dječje knjige Monte Librić

IMG_E1432
Sinoć je u Puli zatvoren 11. Festival dječje knjige Monte Librić , na kojem je naš učenik 4.D razreda, Ivor Hrast osvojio nagradu za svoju fotografiju.
Ovogodišnji festival dječjih autora i nakladnika poigrao se animacijom i vizualnom umjetnošću, te je jedan od zadataka bio izraditi papirnatu figuru (tzv. papertoy) Bake Librić (njihovog zaštitnog znaka) i uslikati je na nekom zanimljivom mjestu u vlastitom gradu. Odličan marketinški potez kojim se reklamirao sam Monte Librić, ali isto tako i grad iz kojeg pojedini autori fotografija dolaze.
Ivor Hrast se predstavio fotografijama Bake Librić u svom rodnom Krku, te je za jednu od njih i dobio nagradu.
IMG_1440  IMG-4c093344cbf180d0989d12750bbede14-VIvoru, još jedan put najiskrenije čestitke!