Maturanti časte

Četvrtu godinu zaredom, mi maturanti Građevinske tehničke škole u Rijeci organiziramo humanitarnu akciju “Maturanti časte”. Kako bi spriječili nepotrebno prosipanje brašna i jaja po gradskim ulicama povodom Norijade, odlučili smo ih prosuti u smjesu za palačinke, a od ove godine i u smjesu za waffle. Ovim događajem i Vašim donacijama želimo prikupiti novčana sredstva za riječku udrugu “Ri 21” osnovanu za djecu s Down sindromom. Proteklih godina akcija se pokazala vrlo uspješnom te je usrećila djecu iz dječjeg doma “Tić”, udruge “Portić” i Centra za autizam u Rijeci. Za što ugodniju i zabavniju atmosferu cijeli će događaj biti popraćen glazbom riječkih maturanata.

Legenda kaže da se najbolje palačinke nalaze u Manchesteru, ali istina je da su na riječkom Korzu. Stoga dođite 20.5. od 9.00 do 19.00  sati na naš štand na Korzu i uvjerite se sami.

Nadamo se da ćete nas doći podržati u što većem broju!

palacinke