Sudjelovanje u projektu Lektira na mreži

Ove školske godine pojedini učenici 2.AT razreda sudjelovali su u projektu Lektira na mreži koji promiče kreativnost i maštovitost učenika srednjih škola u suradnji s njihovim nastavnicima i školskim knjižničarima.

Osebujan projekt Lektira na mreži podijeljen je u četiri faze. U prvoj fazi koja je završila 29. studenoga cilj je bio uspješno reklamirati lektiru. U nekoliko ponuđenih lektirskih zapisa našla se i lektira F. Kafke: Preobrazba koju su učenici Mia Vokši, Nensi Žgur, Kali Zatezalo, Tin Faflja i Tin Fike uspješno prezentirali u zadanoj aplikaciji Ampstor.

Način na koji su oni doživjeli pročitanu lektiru i mogućnost kako se ona može reklamirati možete pogledati na sljedećim poveznicama:

Preobrazba

Franz Kafka – Preobrazba