“Boost camp” na Građevinskom fakultetu u Rijeci

Građevinski fakultet u Rijeci, dana 15. siječnja 2022. (subota) organizira događaj pod nazivom „Boost Camp“ za učenike 4. razreda srednjih škola.

Kamp će trajati 1 dan (od 10 do 16 sati) i sadrži niz različitih aktivnosti:

• upoznavanje sa zgradom fakulteta i sadržajima koje nudi Sveučilišni Kampus u Rijeci
  • radionice u laboratorijima i učionicama Fakulteta
  • prezentacija preddiplomskih studija
  • obilazak zanimljivog gradilišta
  • ručak i pauza za kavu i grickalice.

U pauzama, uz kavu i grickalice predviđeno je neformalno druženje i razgovor sa studentima i nastavnicima fakulteta gdje učenici mogu saznati sve informacije koje im nedostaju vezano uz upis i studiranje na Građevinskom fakultetu.

Kamp je u potpunosti besplatan za učenike. Broj sudionika je ograničen na 40. Kako bi se uspješno prijavili učenici trebaju popuniti prijavu do koje mogu doći skeniranjem QR koda na letku u prilogu ili klikom na ovaj link.

Prijave su otvorene do 22.12.2021., a do kraja prosinca na e-mail će dobiti potvrdu o registraciji za sudjelovanje kao i detaljni program Kampa. Za sve ostale informacije mogu se slobodno javiti na mail boostcamp@gradri.uniri.hr.