Rezultati državne mature – jesenski rok

U ponedjeljak 11.9.2023.  bit će objavljeni rezultati ispita državne mature.

Eventualne prigovore na ocjenjivanje možete podnijeti osobno u školi u utorak 12.9. ili srijedu 13. 9. u vrijeme velikog odmora od 10.25 do 10.45 (u zbornici potražite ispitnu koordinatoricu).

Napomene:

U prigovoru treba biti naveden broj zadatka, dobiveni bodovi te konkretan i argumentiran prigovor na ocjenjivanje.

Neće se razmatrati prigovori u kojima se navode privatni razlozi kao uzrok pogrešaka.

Neće se razmatrati prigovori u kojima je navedeno da je učenik odnosno pristupnik zaboravio ili nije stigao prepisati odgovore na zadatke višestrukoga izbora na list za odgovore.

Neće se razmatrati prigovori u kojemu se traži ponovni pregled cijelog ispita jer učeniku „nedostaju jedan ili dva boda za prolaz“.

Neće se razmatrati prigovori u kojima nije jasno i argumentirano obrazloženo zbog čega se smatra da je došlo do pogreške u bodovanju.

Konačni rezultati državne mature bit će objavljeni u ponedjeljak 18.9.2023., a potvrde o položenim ispitima možete preuzeti u tajništvu škole od utorka 19.9.2023. (u popodnevnoj smjeni od 14 sati).