Erasmus+ Gradimo i dizajniramo novu budućnost

Dragi učenici i roditelji,

potaknuti dobrim iskustvima prethodnog Erasmus+ projekta, i ove smo godine prijavili i dobili projekt pod naslovom Gradimo i dizajniramo novu budućnost – Building and Designing New Future.

Prošli projekt odveo nas je u Španjolsku gdje smo učili, radili i razgledavali prekrasnu Zaragozu. Ovim projektom odlazimo u Bray ( Dublin), u Irsku.

Pozivamo sve zainteresirane učenike trećeg i četvrtog razreda, smjer Arhitektonski tehničar, Građevinski tehničar, Dizajner unutrašnje arhitekture, da dobro prouče poziv i da se prijave na projekt.

Tražimo zainteresirane, motivirane učenike koji su spremni dva tjedna provesti u radu, učenju, ali i u turističkom razgledu znamenitosti Dublina i okolice– iskustvo je to koje ćete sigurno dugo pamtiti.

Informacije Erasmus+ program Dublin 2024

Prezentacija