Obilježavanje Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje- 32. obljetnica

Učenici naše škole i ove su se godine aktivno uključili u obilježavanje  Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje.

Tijekom ovog tjedna učenici su na nastavi  sudjelovali u različitim radionicama u kojima su se prisjećali Grada heroja.   Svoje gotove radove izložili su na panou u holu škole i u čitaonici. Svojim radovima učenici su odali počast gradu heroju i na simboličan način zahvalili se svima koji su dali svoj doprinos u obrani Domovine i stvaranju samostalne i neovisne Republike Hrvatske. Također učenici 2.gt i 2.g razreda organizirano su  odavali  počasti svim braniteljima i poginulima paljenjem lampiona u Vukovarskoj ulici i na Mostu hrvatskih branitelja.

Vukovare, hvala ti Grade!

Ivana Kovač, prof.