Priznanje učenicima 3. D razreda i profesoricama Tini Udović i Katarini Smud, projektnom timu Građevinske tehničke škole

Svečanom dodjelom u Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova Europske unije uručena su  priznanja učenicima i profesorima za uspješno sudjelovanje u projektu ASOC – At the School Of Open Cohesion

NAPISALA: Tina Udović, prof. savjetnik

FOTOGRAFIJA: izvor: Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije

U ponedjeljak, 11. prosinca 2023. svečanom dodjelom u Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova Europske unije u Zagrebu uručena su priznanja učenicima i profesorima za uspješno sudjelovanje u projektu ASOC – At the School Of Open Cohesion. Sudionicima u projektu  ASOC – At the School Of Open Cohesion priznanja je uručio državni tajnik u Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova Europske unije gospodin Domagoj Mikulić, uz državnog tajnika gospodina Domagoja Mikulića, sudionike događanja pozdravio je gospodin Momir Karin, ravnatelj Uprave za potporu i unaprjeđenje sustava odgoja i obrazovanja Ministarstva znanosti i obrazovanja te gospođa Helena Beus, ovlaštena za obavljanje poslova ravnatelja Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske. Na svečanoj dodjeli priznanja Građevinsku tehničku školu predstavljao je cjelokupni projektni tim, motivirani učenici sadašnjeg 3. D razreda i profesorice Tina Udović, prof. savjetnik (voditelj projekta, nastavni predmet: Hrvatski jezik)) i Katarina Smud, prof. (zamjena, nastavni predmet: Geografija).

Cjelokupnu vijest o dodjeli priznanja možete pročitati na poveznici Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije:

Svim sudionicima projekta čestitamo na uspješnom sudjelovanju. Zahvaljujemo Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova Europske unije, ASOC timu, na cjelokupnoj suradnji u provedbi projekta i priznanju te ističemo ostvarenost aktivnosti projekta ASOC, upoznatost učenika s procesom sufinanciranja projekata sredstvima EU te educiranju i podizanju svijesti o kohezijskoj politici.